Získejte 40% SLEVU NA ROČNÍ ZÁSOBU CardioMax s věrnostním programem a elegantní kávovar jako uvítací dárek zdarma!

  • Nejkoncentrovanější Omega-3 na trhu
  • Zdokumentované účinky
  • Jen jedna superkapsle denně
  • Jen 299 Kč měsíčně

ZVOLTE NEJLEPŠÍ OMEGA 3 PRO VAŠE SRDCE!

„Naše Omega-3 jsme přivedli na trh poprvé v roce 2006 a nyní, o 18 let později, jsme v tomto ohledu jedničkou na českém trhu. Letos slavíme 2,7 milionu zákazníků z celé země.“

Cardiomax
MemoComplex složení

CardioMax® test ukazuje 30% zvýšení Omega-3 v krvi!

Vývoj hladiny Omega-3 během doby testování

vývoj omega-3 v krvi

Omega-3 index

Omega-3 index ukazuje hladinu kyseliny EPA a kyseliny DHA (Omega-3) v našem těle. Vysoká koncentrace souvisí se zdravým srdcem a také s naším celkovým zdravím.

Studie prováděná německou laboratoří Omegametrix GmbH a RNDr. Pavlem Suchánkem ukazuje, že Omega-3 obsažené v CardioMaxu zvyšují hladinu nenasycených mastných kyselin v krvi o 30 %, a to po 6 měsících užívání.

„Moje srdeční záležitost“
Porovnání kapslí omega

Vysoce koncentrované Omega-3 pro zdravé srdce

Existuje mnoho druhů doplňků stravy, které obsahují Omega-3. Spousta z nich ale nemá dostatečnou koncentraci kyseliny EPA a DHA, která by splňovala doporučenou denní dávku. Abychom jí u těchto výrobků dosáhli, museli bychom denně užívat 5 - 8 tobolek rybího tuku.

„Kyselina EPA a kyselina DHA se podílejí na normální funkci srdce.”

Zdravotní instituce doporučují přijímat denně nejméně 250 mg kyselin EPA a DHA, abyste dosáhli co nejlepších účinků. S CardioMaxem dostanete 449 mg v jediné kapsli.

Příběhy lidí, kteří se rozhodli pro CardioMax®

„Porovnal jsem několik produktů s Omega-3, a CardioMax je nejlepší!“

Matúš Javor

„Neměň vítězného koně“, praví se v jednom pořekadle, ale …! Když máte někde vítěznou šňůru, stoupáte vzhůru, dostáváte se mezi nejlepší. A tam? Tam jste zase poslední. A přesně to se při hledání kvalitní omega-3 stalo mně. Už roky jsem užíval omegu-3 a cítil jsem se prostě dobře. Jenže pak jsem si začal pročítat informace na internetu, začal se víc zajímat o složení toho, co užívám, a začal porovnávat. A co jsem zjistil? Že užívám sice omegu-3, ale celkem nekvalitní. Začal jsem tedy lovit na internetu a hledal jsem ve vodách kvalitnějších omega-3.

„Můj objev se jmenuje CardioMax!“

Vyplatilo se! Našel jsem na trhu asi opravdu to nejlepší. Porovnal jsem si složení se vším kolem a zjistil jsem, že tahle kapsle má 90% koncentraci omega-3. To znamená, že stačí jen jedna denně. Nikomu nic nevnucuji, na internetu si můžete hledat sami. A jinak ano, můj objev se jmenuje CardioMax.

?Co znamená Ověřený zákazník

Matúš Javor,
Karlovy Vary

Marta Malíková
Dušan Nevrtal, Brno
Pavel Hřib, Sumice
Zdeňka Klimešová, Brno

Marta Malíková

?Co znamená Neověřený zákazník Neověřený zákazník

Moje srdce potřebuje péči

O produktech NaturaMed jsme se dozvěděli z letáčku, a protože nás zaujaly účinky, které slibují, vyzkoušeli jsme nejdřív Omega-3. 

,, Za sebe doporučuji CardioMax - jsem po zákroku se srdcem, takže se o něj snažím dobře starat, aby mi dlouho sloužilo. S produkty je spokojená i moje maminka a manžel."

Moc nám vyhovuje roční předplatné, kdy nám balíček přijde pohodlně až domů a nemusíme se o nic starat. Máme rádi i časopis plný zajímavostí, a možnost využít slev na další produkty.

Dušan Nevrtal, Brno

?Co znamená Neověřený zákazník Neověřený zákazník

Na rybí tuk si pamatuji z dětství

O účincích rybího tuku na zdraví vím dávno, také nám ho v dětství dávali. Naštěstí dnes je jeho užívání mnohem pohodlnější - z CardioMaxu necítím žádnou rybí pachuť. 

,,V mém věku už musím na prohlídky k lékařům častěji, snažím se to nezanedbávat. Pokaždé mám ale dobré výsledky, a mám z toho radost já i doktor! "

Nepamatuji se, že bych byl za posledních 10 let nemocný. I když se účinky CardioMaxu těžko měří, učitě má na mém zdraví podíl. A protože jsem s ním spokojený, začala ho užívat i moje žena. 

Pavel Hřib, Sumice

?Co znamená Neověřený zákazník Neověřený zákazník

CardioMax mě přesvědčil po měsíci užívání

O CardioMaxu jsem se dozvěděl z reklamy. Zaujalo mě to, a tak jsem nejdřív vyzkoušel měsíční balení.

,,Po měsíci užívání mě účinky CardioMaxu přesdvědčily o tom, že s ním chci pokračovat. Na konec mi nabídli roční balení se slevou, které si objednávám do teď."

Lepší cena mě rozhodně potěšila, ale víc jsem spokojený s výsledky. CardioMax mi pomáhá, a proto ho doporučuji i svým blízkým. Řekl bych, že v tomto výrobku je opravdu hodně Omega-3 dobrých na srdce, oproti jiným. 

Zdeňka Klimešová, Brno

?Co znamená Neověřený zákazník Neověřený zákazník

Udržuji se FIT díky rybímu tuku a sportu

Potravin, ve kterých můžeme najít dostatek Omega-3, moc není. Hlavně těm, kteří nejedí ryby, bych rozhodně doporučila užívat rybí tuk v tobolkách. CardioMax je na srdce opravdu skvělý.

,,Vždycky mě potěší dárek k nákupu zdarma. Konkrétně dostávám k ročnímu balení vitamín C, což je s Omega-3 výborná kombinace. Nejsem skoro nemocná, a pokud ano, mám jen lehký průběh."

Myslím si, že pro dobrou imunitu jsou důležité nejen doplňky stravy, ale i pohyb. Já ráda sportuji, a určitě mě drží v kondici vitamíny i tělesná aktivita. To by měl vyzkoušet každý. 

Dárek ZDARMA k Vašemu ročnímu balení CardioMax

Elegantní kávovar

Uvařte si Váš oblíbený šálek kávy kdekoliv s tímto kompaktním kávovarem. Jednoduché ovládání, vaří kávu přímo do hrnku. Vhodné pro mletou kávu.

  • Uživatelsky přívětivý
  • Ukazatel stavu vody uvnitř
  • Vypínač se světelnou signalizací
  • Odkapávač s jednoduchou údržbou

Nejvyšší obsah omega-3, jaký můžete získat v jedné kapsli!

Zvolte CardioMax – pro nejlepší zdravotní účinky

3 ze 4 osob vědí, že Omega-3 se doporučují pro normální funkci srdce. Ale jen 1 člověk ze 4 ví, jaké je jejich doporučené denní množství. A dobrá nabídka kvalitního produktu je skvělým důvodem, proč s Omega-3 začít.


CardioMax® Omega-3


Složení 1 kapsle:


rybí olej s omega-3 mastnými kyselinami ve formě reformovaných triglyceridů (výrobek z ryb) 550 mg
D-a-tokoferol (vitamín E) 12 mg (100 % RHP)
astaxanthin 75 μg (ve formě oleoresinu: olivový olej, antioxidant: výtažek z rozmarýnu)
cholekalciferol (vitamín D) 5 μg (100 % RVH)


1 kapsle obsahuje:

495 mg omega-3 nenasycených mastných kyselin, z toho:
- DHA ......... 293 mg
- EPA ......... 156 mg


Obal kapsle:

želatina, zpevňující látka: glycerol, astaxanthin (Haematococcus pluvialis).
*RHP = referenční hodnota příjmu

Doporučené dávkování:

1 kapsle denně.


Upozornění:

Není určeno pro děti.
Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.
Ukládejte mimo dosah dětí.
Osobám užívajícím léčiva proti srážlivosti krve (např. Warfarin) se při užívání přípravku doporučuje zvýšená opatrnost. Doporučujeme raději konzultaci s lékařem.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Neužívejte tento výrobek, pokud trpíte alergií na jakoukoli jeho složku.


Vše, co potřebujete, jen v jedné kapsli denně!

Pro správný vývoj a funkci mozku

Omega-3 jsou zároveň stavební hmotou mozku a také jeho palivem. Podílejí se na jeho vývoji a funkci po celý život.

Pro zdravé srdce

Nejlepší výživa pro srdce a celou cévní soustavu. Dostatek Omega-3 má zdokumentované účinky na lidské zdraví!

Pro dobrý zrak

I naše oči a zrak potřebují dostatečný příjem nenasycených mastných kyselin, a to zejména v dětství a v pokročilejším věku, kdy jejich spotřeba stoupá.

Pro silnou imunitu

Díky vitamínu D, který je součástí, pečujete s CardioMaxem i o svou imunitu. To je potřebné po celý rok, protože imunita je dlouhodobá záležitost.

Pohodlí nákupu z domova
Garance vrácení peněz
Dopravu máte ZDARMA
Možnost platby na splátky
Ušetříte čas i peníze

CardioMax doporučuje i známý český moderátor Alexander Hemala.

CO DALŠÍHO DĚLAT PRO ZDRAVÉ SRDCE?

Sport

Pohyb pomáhá tělo okysličit, lépe rozvádět krev a samozřejmě posilovat pohybový aparát. Dobrá kondice je základ. Díky ní jsme odolnější a nemoci, které nás potkají, lépe zvládneme.

Nekouřit

Je to více než jasné, přesto je nutné stále připomínat, jak moc kouření škodí zdraví. Není oblast našeho zdraví, které by kouření neškodilo. Co se stane, když přestanete? Zlepšení se dostaví OKAMŽITĚ! Není tedy na co čekat.

Snížení váhy

Nejde o to, jak vypadáte, ale o to, že obezita má přímou souvislost s těmi nejvážnějšími chorobami, včetně onemocnění srdce. Pokud by srdce bylo motorem, mnohem lépe udrží v běhu člověka s normální váhou než osobu s kilogramy, které zkrátka nedokáže zvládnout.

Omezení tuků v jídelníčku

A zejména těch živočišných. Ačkoli je tělo také potřebuje, měly by tvořit maximálně 30 % všech tuků, které přijmeme. Pozor také na skryté tuky – dezerty, pečená masa i mnoho mléčných výrobků obsahují spoustu tuku.

Nezanedbat prevenci

Preventivní prohlídky u praktického lékaře jsou naprostým základem. Je ale více než vhodné navštěvovat i ty další, zaměřené na konkrétní část těla. Zejména v pokročilejším věku je to cesta, jak odhalit případné neduhy na zdraví VČAS. Preventivní prohlídky jsou zdarma, co žádat víc?

Dostatek spánku

Spánek má prokazatelný vliv na naše zdraví. Během něj probíhají v organismu procesy, které při bdění nefungují. Během spánku tělo regeneruje a čistí se. Spěte nejméně 8 hodin v maximální tmě a tichu. Každý den vstávejte a usínejte ve stejný čas.

DEJTE SVÉMU SRDCI SUPERDÁVKU CARDIOMAXU!

Obohaceno o vitamíny E a D

Základní vitamíny rozpustné v tucích, které posilují obranyschopnost. Vitamín D se kromě toho podílí na normálním stavu kostí, zubů a svalů.

Stačí 1 kapsle denně

Díky vysoké koncentraci opravdu stačí užívat jednu tobolku každý den. Díky svému tvaru a želatinovému obalu se snadno polyká.

Vysoká koncentrace

Číst složení je opravdu důležité. CardioMax nabízí nejkoncentrovanější Omega-3 na trhu.

Ideální poměr EPA a DHA

Je důležité rozlišovat jednotlivé typy Omega-3. Jsou to především kyseliny EPA a DHA a například dospělí potřebují jiný poměr než děti.

Proč si vybrat roční balení s věrnostním programem?

Stanete se zákazníkem našeho věrnostního programu a získáte nárok na výhodnější cenu oproti jednorázovému balení.
Navíc jako člen věrnostního klubu NaturaMed získáte exkluzivní dárek a zapojíte se do soutěže s cenami v hodnotě 150 000 Kč. Neplatíte poštovné a získáte možnost vyzkoušet si naše další produktové novinky zdarma a jako první. Zároveň budete zařazení do týdenního losování o poukázky Kaufland v hodnotě 1000 Kč, získáte slevy až 50 % na další naše produkty a mnoho dalšího.

Po roce obdržíte další zásobu produktu na dalších 12 měsíců za stejně výhodných podmínek, jaké máte nyní. Platbu za roční zásobu si lze rozložit do pohodlných měsíčních splátek bez jakéhokoli navýšení a poplatků.
Věrnostní program můžete kdykoliv bezplatně ukončit.
©2024 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.

Odesílá se